XC6810A41H0R-G
Part number:
XC6810A41H0R-G
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Charge Current - Max
    25mA
  • Voltage - Supply (Max)
    28V
  • Battery Pack Voltage
    4.1V