VSC050XKM-01
Part number:
VSC050XKM-01
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
VSC050SeriIControlleCMOS
package:
ROHS status:
None
  • Package / Case
    64-LQFP
  • Function
    Controller
  • Interface
    Serial
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Voltage - Supply
    3V ~ 3.6V
  • Current - Supply
    50mA