S-85V1AB16-I6T1U
Part number:
S-85V1AB16-I6T1U
describe:
IC REG BUCK 1.6V 200MA SNT-6A
  • Current - Output
    200mA
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Frequency - Switching
    1MHz
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Voltage - Input (Min)
    2.2V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    1.6V