S-85S0PC34-I8T1U
Part number:
S-85S0PC34-I8T1U
describe:
IC REG BUCK 3.4V 50MA SNT-8A
  • Package / Case
    8-SMD, Flat Lead
  • Current - Output
    50mA
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Supplier Device Package
    SNT-8A
  • Voltage - Input (Min)
    2.2V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    3.4V