S-85S0AB32-I6T1U
Part number:
S-85S0AB32-I6T1U
describe:
IC REG BUCK 3.2V 50MA SNT-6A
  • Package / Case
    6-SMD, Flat Leads
  • Current - Output
    50mA
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Supplier Device Package
    SNT-6A
  • Voltage - Input (Min)
    2.2V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    3.2V