S-85M1AC17-H6T6S
Part number:
S-85M1AC17-H6T6S
describe:
IC REG BUCK 1.7V 200MA 6WLP
  • Current - Output
    200mA
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Frequency - Switching
    1MHz
  • Voltage - Input (Max)
    5.6V
  • Voltage - Input (Min)
    2.2V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    1.7V