S-85M0AB18-H6T6S
Part number:
S-85M0AB18-H6T6S
describe:
IC REG BUCK 1.8V 50MA 6WLP
  • Current - Output
    50mA
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Frequency - Switching
    1MHz
  • Voltage - Input (Max)
    5.6V
  • Voltage - Input (Min)
    2.2V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    1.8V