S-1318D12-M5T1U4
Part number:
S-1318D12-M5T1U4
  • Current - Output
    100mA
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    1.2V