CY7C2565XV18-633BZXC
Part number:
CY7C2565XV18-633BZXC
CLASSIFICATION:
describe:
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
  • Operating Temperature
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Voltage - Supply
    1.7V ~ 1.9V
  • Clock Frequency
    633 MHz