CY7C25652KV18-550BZXI
Part number:
CY7C25652KV18-550BZXI
CLASSIFICATION:
describe:
IC SRAM 72MBIT PAR 165FBGA
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Voltage - Supply
    1.7V ~ 1.9V
  • Clock Frequency
    550 MHz