CY7C1481BV33-133AXI
Part number:
CY7C1481BV33-133AXI
CLASSIFICATION:
describe:
CY7C1481BV33-133AXI - 72-MBIT
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Memory Size
    72Mbit
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Voltage - Supply
    3.135V ~ 3.6V
  • Technology
    SRAM - Synchronous, SDR
  • Clock Frequency
    133 MHz