CY15V116QSN-108BKXQ
Part number:
CY15V116QSN-108BKXQ
package:
Tray
  • Memory Size
    16Mbit
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Voltage - Supply
    1.71V ~ 1.89V
  • Clock Frequency
    108 MHz