CY15B204QN-40SXET
Part number:
CY15B204QN-40SXET
package:
Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
  • Memory Size
    4Mbit
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Voltage - Supply
    1.8V ~ 3.6V
  • Clock Frequency
    40 MHz