CY15B108QN-50BKXQT
Part number:
CY15B108QN-50BKXQT
package:
Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    24-TBGA
  • Memory Size
    8Mbit
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Voltage - Supply
    1.8V ~ 3.6V
  • Clock Frequency
    50 MHz