XMC7100-F100K2112AA
零件编号:
XMC7100-F100K2112AA
  • 包装/箱
    100-LQFP Exposed Pad
  • 速度
    100MHz, 250MHz
  • 程序内存大小
    2.112M x 8
  • 内存大小
    384K x 8
  • 工作温度
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • 数据转换器
    A/D 37x12b SAR
  • Core Size
    32-Bit Dual-Core
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    2.7V ~ 5.5V