XC6810A41C0R-G
零件编号:
XC6810A41C0R-G
产品分类:
描述:
MULTI-FUNCTION MICRO BATTERY CHA
包装:
Tape & Reel (TR)
  • 包装/箱
    12-XFBGA, WLBGA
  • 电池数量
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • 电池化学
    Lithium Ion/Polymer
  • 供应商设备包
    12-WLP (1.17x1.57)
  • Charge Current - Max
    25mA
  • 可编程功能
    Current, Timer, Voltage
  • 故障保护
    Over Temperature, Over Voltage, Reverse Current, Short Circuit
  • 电压 - 电源(最大)
    28V
  • 电池组电压
    4.1V