THS4011MJG
零件编号:
THS4011MJG
产品分类:
制造商:
描述:
290-MHZ LOW-DISTORTION VOLTAGE-F
  • 包装/箱
    8-CDIP (0.300", 7.62mm)
  • 输出类型
    Push-Pull
  • 安装类型
    Through Hole
  • 放大器类型
    Voltage Feedback
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • 供电
    7.8mA
  • 转换率
    400V/µs
  • Gain Bandwidth Product
    200 MHz
  • Current - Input Bias
    2 µA
  • Voltage - Input Offset
    1 mV
  • 供应商设备包
    8-CDIP
  • 电路数量
    1
  • 电流 - 输出/通道
    115 mA
  • -3db Bandwidth
    270 MHz
  • Voltage - Supply Span (Min)
    9 V
  • Voltage - Supply Span (Max)
    32 V