MCP8022-5015H/NHXVAO
零件编号:
MCP8022-5015H/NHXVAO
  • 包装/箱
    40-VFQFN Exposed Pad
  • 电流 - 输出
    500mA
  • 工作温度
    -40°C ~ 150°C (TA)
  • 电压 - 电源
    4V ~ 40V
  • Voltage - Load
    6.25V ~ 29V