JM38510/34803BRA
零件编号:
JM38510/34803BRA
描述:
OCTAL BUS TRANSCEIVERS WITH 3-ST
  • 包装/箱
    20-CDIP (0.300", 7.62mm)
  • 输出类型
    3-State
  • 安装类型
    Through Hole
  • 元件数量
    1
  • 逻辑类型
    Transceiver, Non-Inverting
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • 电压 - 电源
    4.5V ~ 5.5V
  • Number of Bits per Element
    8
  • Current - Output High, Low
    12mA, 48mA