JM38510/12501SGA
零件编号:
JM38510/12501SGA
产品分类:
制造商:
描述:
MONOLITHIC SAMPLE AND HOLD CIRCU
  • 包装/箱
    TO-99-8 Metal Can
  • 输出类型
    Single-Ended
  • 安装类型
    Through Hole
  • 放大器类型
    Sample and Hold
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Current - Input Bias
    25 nA
  • Voltage - Input Offset
    3 mV
  • 供应商设备包
    TO-99-8
  • 电路数量
    1
  • 电流 - 输出/通道
    25 mA
  • Voltage - Supply Span (Min)
    10 V
  • Voltage - Supply Span (Max)
    36 V