CY7C4042KV13-933FCXC
零件编号:
CY7C4042KV13-933FCXC
产品分类:
描述:
CY7C4042KV13-933FCXC - 72-MBIT
包装:
ROHS状态:
None
  • 包装/箱
    361-BBGA, FCBGA
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 内存大小
    72Mbit
  • 内存类型
    Volatile
  • 工作温度
    0°C ~ 70°C (TA)
  • 电压 - 电源
    1.26V ~ 1.34V
  • Technology
    SRAM - Synchronous, QDR IV
  • Clock Frequency
    933 MHz