CY7C1315KV18-250BZXI
零件编号:
CY7C1315KV18-250BZXI
产品分类:
描述:
IC SRAM 18MBIT PAR 165FBGA
包装:
ROHS状态:
None
  • 包装/箱
    165-LBGA
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 内存大小
    18Mbit
  • 内存类型
    Volatile
  • 工作温度
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • 电压 - 电源
    1.7V ~ 1.9V
  • Technology
    SRAM - Synchronous, QDR II
  • Clock Frequency
    250 MHz