CY245ZXC-173
零件编号:
CY245ZXC-173
产品分类:
描述:
CY244ZXC - Factory Programmable
包装:
ROHS状态:
None
  • 包装/箱
    20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 输出
    Clock
  • 频率 - 最大
    166MHz
  • 类型
    Clock Generator
  • 输入
    Clock, Crystal
  • 工作温度
    0°C ~ 70°C (TA)
  • 电压 - 电源
    3V ~ 3.6V