CY15B204QN-40SXET
零件编号:
CY15B204QN-40SXET
包装:
Tape & Reel (TR)
  • 包装/箱
    8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
  • 内存大小
    4Mbit
  • 工作温度
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • 电压 - 电源
    1.8V ~ 3.6V
  • Clock Frequency
    40 MHz