CY15B108QN-50BKXQ
零件编号:
CY15B108QN-50BKXQ
产品分类:
描述:
FRAM
  • 包装/箱
    24-TBGA
  • 安装类型
    Surface Mount
  • 内存大小
    8Mbit
  • 内存类型
    Non-Volatile
  • 工作温度
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • 电压 - 电源
    1.8V ~ 3.6V
  • Technology
    FRAM (Ferroelectric RAM)
  • Clock Frequency
    50 MHz