8401202RA
零件编号:
8401202RA
产品分类:
制造商:
描述:
IC D-TYPE TRANSP SGL 8:8 20CDIP
  • 包装/箱
    20-CDIP (0.300", 7.62mm)
  • 输出类型
    Tri-State, Inverted
  • 安装类型
    Through Hole
  • 电路
    8:8
  • 逻辑类型
    D-Type Transparent Latch
  • 工作温度
    -55°C ~ 125°C
  • 电压 - 电源
    4.5V ~ 5.5V
  • Independent Circuits
    1
  • Current - Output High, Low
    1mA, 12mA