MYS-7Z010-V2-0E1D-667-C
부품 번호:
MYS-7Z010-V2-0E1D-667-C
제품 분류:
제조업체:
설명:
Zynq-7010 SBC, Z-turn Kit V2
사양
  • 크기/치수
    4.016" x 2.480" (102.00mm x 63.00mm)
  • 속도
    667MHz