CY7C2670KV18-450BZI
부품 번호:
CY7C2670KV18-450BZI
  • 메모리 크기
    144Mbit
  • 작동 온도
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • 전압 - 공급
    1.7V ~ 1.9V
  • SRAM - Synchronous, DDR II+
  • 450 MHz