CY15V116QSN-108BKXQT
부품 번호:
CY15V116QSN-108BKXQT
포장:
Tape & Reel (TR)
  • 메모리 크기
    16Mbit
  • 작동 온도
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • 전압 - 공급
    1.71V ~ 1.89V
  • FRAM (Ferroelectric RAM)
  • 108 MHz