CY15V108QSN-108BKXQ
부품 번호:
CY15V108QSN-108BKXQ
제품 분류:
설명:
FRAM
포장:
Tray
  • 패키지/케이스
    24-TBGA
  • 장착 유형
    Surface Mount
  • 메모리 크기
    8Mbit
  • 메모리 유형
    Non-Volatile
  • 작동 온도
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • 전압 - 공급
    1.71V ~ 1.89V
  • FRAM (Ferroelectric RAM)
  • 108 MHz