CY15B204QN-40SXET
부품 번호:
CY15B204QN-40SXET
포장:
Tape & Reel (TR)
  • 패키지/케이스
    8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
  • 메모리 크기
    4Mbit
  • 작동 온도
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • 전압 - 공급
    1.8V ~ 3.6V
  • FRAM (Ferroelectric RAM)
  • 40 MHz