CY15B108QSN-108BKXQT
부품 번호:
CY15B108QSN-108BKXQT
FRAM
포장:
Tape & Reel (TR)
  • 패키지/케이스
    24-TBGA
  • 메모리 크기
    8Mbit
  • 작동 온도
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • 전압 - 공급
    1.8V ~ 3.6V
  • FRAM (Ferroelectric RAM)
  • 108 MHz