TMS320VC549GGU-100
Номер запчасти:
TMS320VC549GGU-100
Описание:
IC FIXED POINT DSP 144-BGA
  • Пакет/кейс
    144-LFBGA
  • Интерфейс
    BSP, Host Interface, Serial Port
  • Тип
    Fixed Point
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 100°C (TC)
  • ROM (32kB)
  • 64kB
  • 3.30V
  • 2.50V
  • 100MHz