TMS320C206PZ80
Номер запчасти:
TMS320C206PZ80
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
IC FIXED POINT DSP 100LQFP
Упаковка:
Tray
  • Пакет/кейс
    100-LQFP
  • Тип монтажа
    Surface Mount
  • Интерфейс
    SSP, UART
  • Тип
    Fixed Point
  • Рабочая Температура
    0°C ~ 70°C (TA)
  • ROM (64kB)
  • 9kB
  • 5.00V
  • 3.30V
  • 80MHz