PSV-AD-150-Q24IVR
Номер запчасти:
PSV-AD-150-Q24IVR
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
UP TO 150W VQFN24 IC POWER FACTO
Упаковка:
Tape & Reel (TR)
  • Пакет/кейс
    24-VFQFN Exposed Pad
  • Тип монтажа
    Surface Mount
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Напряжение питания
    1.8V ~ 3.6V