MCRY12-125Q-42DIT
Номер запчасти:
MCRY12-125Q-42DIT
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
MATRIX MERCURY ENERGY HARVESTING
Упаковка:
Tape & Reel (TR)
Состояние ROHS:
None
  • Пакет/кейс
    10-WFDFN Exposed Pad
  • Напряжение — выход
    4.2V
  • Тип монтажа
    Surface Mount
  • Количество выходов
    1
  • Напряжение — вход
    0V ~ 1.98V
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 85°C