MCP8021T-5015H/9PXVAO
Номер запчасти:
MCP8021T-5015H/9PXVAO
  • Пакет/кейс
    28-VFQFN Exposed Pad
  • Ток - Выход
    500mA
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 150°C (TA)
  • Напряжение питания
    4V ~ 40V
  • NMOS
  • 6.25V ~ 29V