MCP8021-5015H/9PXVAO
Номер запчасти:
MCP8021-5015H/9PXVAO
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
3-PHASE BRUSHLESS DC MOTOR GATE
  • Пакет/кейс
    28-VFQFN Exposed Pad
  • Тип монтажа
    Surface Mount, Wettable Flank
  • Функция
    Controller - Speed
  • Ток - Выход
    500mA
  • Интерфейс
    Analog, PWM
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 150°C (TA)
  • Конфигурация выхода
    Pre-Driver - Half Bridge (3)
  • Напряжение питания
    4V ~ 40V
  • Приложения
    General Purpose
  • NMOS
  • 6.25V ~ 29V