MC33SB0400ESR2
Номер запчасти:
MC33SB0400ESR2
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
LOW SIDE DRIVER X4, WHEEL SPEED
Упаковка:
Tape & Reel (TR)
  • Пакет/кейс
    48-VFQFN Exposed Pad
  • Тип монтажа
    Surface Mount, Wettable Flank
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Напряжение питания
    3.3V, 5V
  • Приложения
    Motorcycle Braking
  • Текущий - Поставка
    10mA