JM38510/34803BRA
Номер запчасти:
JM38510/34803BRA
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
OCTAL BUS TRANSCEIVERS WITH 3-ST
  • Пакет/кейс
    20-CDIP (0.300", 7.62mm)
  • Тип выхода
    3-State
  • Тип монтажа
    Through Hole
  • Количество элементов
    1
  • Тип логики
    Transceiver, Non-Inverting
  • Рабочая Температура
    -55°C ~ 125°C (TA)
  • Напряжение питания
    4.5V ~ 5.5V
  • 8
  • 12mA, 48mA