CY8C21534B-24PVXI
Номер запчасти:
CY8C21534B-24PVXI
Описание:
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP
  • Пакет/кейс
    28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
  • Скорость
    24MHz
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 85°C (TA)
    M8C
  • Конвертеры данных
    A/D 28x8b
  • 8-Bit
  • 2.4V ~ 5.25V