CY7C1515KV18-300BZI
Номер запчасти:
CY7C1515KV18-300BZI
Описание:
IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA
  • Пакет/кейс
    165-LBGA
  • Объем памяти
    72Mbit
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Напряжение питания
    1.7V ~ 1.9V
  • SRAM - Synchronous, QDR II
  • 300 MHz