CY7C1411KV18-250BZXC
Номер запчасти:
CY7C1411KV18-250BZXC
Описание:
IC SRAM 36MBIT PAR 165FBGA
  • Пакет/кейс
    165-LBGA
  • Объем памяти
    36Mbit
  • Рабочая Температура
    0°C ~ 70°C (TA)
  • Напряжение питания
    1.7V ~ 1.9V
  • SRAM - Synchronous, QDR II
  • 250 MHz