CY15V116QSN-108BKXQT
Номер запчасти:
CY15V116QSN-108BKXQT
Упаковка:
Tape & Reel (TR)
  • Объем памяти
    16Mbit
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Напряжение питания
    1.71V ~ 1.89V
  • FRAM (Ferroelectric RAM)
  • 108 MHz