CY15V108QSN-108BKXQ
Номер запчасти:
CY15V108QSN-108BKXQ
Упаковка:
Tray
  • Объем памяти
    8Mbit
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Напряжение питания
    1.71V ~ 1.89V
  • FRAM (Ferroelectric RAM)
  • 108 MHz