CY15V108QN-50BKXQ
Номер запчасти:
CY15V108QN-50BKXQ
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
FRAM
Упаковка:
Tray
  • Пакет/кейс
    24-TBGA
  • Тип монтажа
    Surface Mount
  • Объем памяти
    8Mbit
  • Тип памяти
    Non-Volatile
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Напряжение питания
    1.71V ~ 1.89V
  • FRAM (Ferroelectric RAM)
  • 50 MHz