CY15B108QSN-108BKXQ
Номер запчасти:
CY15B108QSN-108BKXQ
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
FRAM
Упаковка:
Tray
  • Пакет/кейс
    24-TBGA
  • Тип монтажа
    Surface Mount
  • Объем памяти
    8Mbit
  • Тип памяти
    Non-Volatile
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Напряжение питания
    1.8V ~ 3.6V
  • FRAM (Ferroelectric RAM)
  • 108 MHz