CY15B108QN-50BKXQT
Номер запчасти:
CY15B108QN-50BKXQT
  • Пакет/кейс
    24-TBGA
  • Объем памяти
    8Mbit
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • Напряжение питания
    1.8V ~ 3.6V
  • FRAM (Ferroelectric RAM)
  • 50 MHz