CY15B102QN-50SXET
Номер запчасти:
CY15B102QN-50SXET
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
FRAM
Упаковка:
Tape & Reel (TR)
  • Пакет/кейс
    8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
  • Тип монтажа
    Surface Mount
  • Объем памяти
    2Mbit
  • Тип памяти
    Non-Volatile
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Напряжение питания
    1.8V ~ 3.6V
  • FRAM (Ferroelectric RAM)
  • 50 MHz