CL2A20-ST
Номер запчасти:
CL2A20-ST
Классификация продуктов:
Производитель:
Описание:
IC CURRENT REGULATOR 15% SOT223
Упаковка:
Состояние ROHS:
None
  • Пакет/кейс
    SOT-223
  • Метод измерения
    High/Low-Side
  • Тип монтажа
    Surface Mount
  • Функция
    Current Regulator
  • Напряжение — вход
    6V ~ 250V
  • Ток - Выход
    20mA
  • Точность
    ±15%
  • Рабочая Температура
    -40°C ~ 85°C